Partneři

Prolumia

Pracujeme společně pro dosažení nejlepších výsledků a nikdy neztratíme ze zřetele zájmy našich klientů, našich dodavatelů a nás samých. Nezastavíme se, dokud nebude zákazníkovi plně poskytnuta pomoc. Nejde jen o naše odborné prodejní poradenství, naše komplexní informace o produktech a bezproblémové dodání našich produktů, ale také o dobře koordinovaný poprodejní servis.

Lumbio CZ

Světlo, nebo jeho absence, je zásadním faktorem, který ovlivňuje takřka vše v lidských životech. Kvalitní světlo odpovídající potřebám, které jsou nám biologicky dány, nás činí produktivnějšími a pozitivně ovlivňuje naši psychiku i zdraví. Stačí se zamyslet… co potřebujete pro to efektivně pracovat, nebo naopak pohodlně relaxovat? Světlo vždy bude hrát svou roli.

Casambi

Casambi was founded in 2011 by Timo Pakkala, and Elena Lehtimäki, with the belief that smartphones and wireless technologies can fundamentally change the way we interface with everyday objects around us.

Lupotherm

V zimě v roku 2015 byl na výstavě Coneco představen revoluční materiál Lupotherm, který izoluje v tloušťce 3 cm lépe, než mnohonásobně silnější klasické tepelné izolace. Lupotherm je materiál, který se pomalu stává novým standardem. Za dobu jeho existence (přes 20 let) na něj nebyla jediná reklamace, naopak, stavebníci si jej kupují opakovaně, buď na nové stavby, a nebo na rozšíření zateplované plochy na stávajících domech. Je to jediná izolace na trhu, kde poskytuje výrobce 20 let záruku na funkci zateplení. Stavebníkům zajišťuje jistotu, že jejich zateplení bude fungovat stále stejně dobře

Light Design

Firma LightDesign s.r.o. byla založena v roce 2012, ovšem tým tvoří lidé s mnohem delšími zkušenostmi – někteří z nás pracují v oboru osvětlení od již od roku 2001. Naše letité zkušenosti a odborné znalosti stále doplňujeme a rozšiřujeme, vzděláváme se, sledujeme technologické i designové trendy a zajímáme se o novinky. Našim klientům poskytujeme komplexní služby a jsme schopni dodat osvětlení „na klíč“ – od návrhu, přes výpočty, dodávky, až po realizaci a zajištění následného servisu.